Zawieszenie zajęć w szkole ze względu na zagrożenie epidemiologiczne w Polsce

Szanowni Państwo,

decyzją Rady Ministrów od poniedziałku 16 marca przez dwa tygodnie szkoła będzie nieczynna. Nie będą w tym okresie prowadzone żadne zajęcia lekcyjne, opiekuńcze, ani w szkole ani w oddziałach przedszkolnych.
Oczywiście odwołane są również rekolekcje wielkopostne, które mieliśmy zaplanowane na 16-18. 03.

W czwartek i piątek szkoła zapewni opiekę dla uczniów, którzy nie mogą mieć zorganizowanej opieki w domu. Apelujemy jednak, by w miarę możliwości nie posyłać dzieci do szkoły/przedszkola już od jutra.

W razie jakiś zmian, będziemy Państwa informować poprzez e-dziennik oraz komunikaty na stronie internetowej szkoły. Wiele informacji, m.in. dotyczących zasiłków opiekuńczych dla rodziców dzieci i inne komunikaty rządu w związku z zagrożeniem epidemiologicznym zamieszczanych jest też na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus

Dyrekcja SP2

Data dodania: 2020-03-11 11:59:32