Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ''Kangur'' 2022 rozstrzygnięty!

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ''Kangur'' 2022 rozstrzygnięty!

17 marca 2022 r. w naszej szkole odbył się XXXI Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny.  Konkurs wywodzi się z Australii, gdzie został rozpropagowany w latach 80. XX wieku. Obecnie to najbardziej znane wydarzenie matematyczne na świecie. My, także co roku, uczestniczymy w konkursie, łamiąc głowy nad zadaniami z matematyki wybieranymi przez reprezentantów 37 krajów Europy, Ameryki i Azji na corocznych spotkaniach organizacji "Kangur bez granic". Każdy z uczestników, a w tym roku do zawodów zgłosiło się 37 uczniów, otrzymał zabawkę logiczną „Zaplątany Kangurek”. Oto Ci, którym w tym roku udało się zdobyć nagrody finansowe oraz gratulacje od organizatorów:  

Wynik bardzo dobry oraz kartę podarunkową, do realizacji w sklepie Media Markt,  w wysokości 100 zł uzyskali uczniowie: Mateusz Sobański z kl. IV a (zdobył 115 p. na 120 możliwych do uzyskania) oraz Filip Topolski z kl. VI a (uzyskał 132 p. na 150 możliwych do zdobycia)

Wyróżnienie zdobyła: Zofia Kraska z kl. II c (zdobyła 78,75 p. na 105 możliwych do zdobycia)

Wyniki wszystkich uczniów biorących udział w konkursie znajdują się u szkolnego organizatora konkursu- p. Renaty Pelkniewskiej (sala nr 17).

Gratulujemy zwycięstwa NAJLEPSZYM!  Opiekunom Uczniów: p. A. Mireckiej, p. B. Szeląg, p. R. Pelkniewskiej, p. M. Jundziłłowi składamy podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu. 

 

 

 

Data dodania: 2022-05-31 09:55:00
Data edycji: 2022-05-31 12:19:28
Ilość wyświetleń: 2408
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej