Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zapisy do szkoły lub oddziałów przedszkolnych

Zapisy do szkoły lub oddziałów przedszkolnych

Drodzy rodzice,

zapisy do szkoły odbywają się w zasadzie na bieżąco, przez cały rok szkolny. Rodziny, wraz z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym wciąż zmieniają miejsce zamieszkania, przyjmujemy wówczas, w miarę możliwości, uczniów do istniejących oddziałów.

 

We wrześniu 2023 roku klasę pierwszą rozpoczną dzieci z rocznika 2016, a do oddziałów przedszkolnych zapraszamy dzieci z rocznika 2017 (planujemy dwa oddziały "zerówki") i 2018 (planowana 1 grupa grupa pięciolatków). Nie planujemy tworzenia oddziałów dla dzieci z roczników młodszych.

 

Rodziców, których pociechy planowo chcą rozpocząć naukę od 1 września prosimy o przynoszenie kart zapisu do końca maja 2023 r. 

 

Formularze zapisu są dostępne w formie wydrukowanej w sekretariacie szkoły i na portierni. Można również pobrać je z naszej strony internetowej, a następnie wydrukować, wypełnić i  dostarczyć do sekretariatu. 

Oczywiście wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka do szkoły... Musimy jeszcze mieć dla niego miejsce w oddziale. Robimy jednak wszystko co w naszej mocy, by umożliwić przyjęcie każdego dziecka.

 

ZAPRASZAMY DO "DWÓJKI" :)

 

karty zapisu do pobrania i wypełnienia po wydrukowaniu:

KARTA ZAPISU DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W MYŚLIBORZU

KARTA ZAPISU DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W MYŚLIBORZU

 

WYKAZ UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO KLAS PIERWSZYCH w załączeniu PONIŻEJ!

Listy do oddziałów zerowych opublikujemy dopiero w sierpniu. Wszystkie dzieci z roczników 2017 i 2018 zgłoszone dotychczas będą przyjęte!

Data dodania: 2020-02-13 11:04:49
Data edycji: 2023-06-23 13:30:46
Ilość wyświetleń: 9081
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook