Uczniowie zakwalifikowani do części ustnej finału XIX Konkursu Humanistycznego organizowanego przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły awansowali do finału XIX Konkursu Humanistycznego w Szczecinie. Oznacza to bowiem, że bardzo dobrze poradzili sobie w części pisemnej zawodów i znaleźli się w "finałowej dwudziestce".

Na  poziomie klas IV-VI do części ustnej zakwalifikowali się: Filip Topolski i Marcel Kucharski z kl. VI a. Część ustna zawodów odbędzie się 26 kwietnia 2022 r. o godz. 16.00.

Na  poziomie klas VII-VIII do części ustnej awansowały uczennice kl. VIII d: Julia Kowalska, Wiktoria Nowak, Sara Oświecińska, Aleksandra Sapigórska. Ósmoklasistki 28 kwietnia 2022 r. o godz. 15.30 wygłoszą przygotowaną prezentację ustną na wybrany temat.  Szóstoklasiści natomiast będą losować dwa pytania, jedno dotyczące zagadnień gramatyki, drugie- z zakresu literatury, teatru i malarstwa. Mamy nadzieję, że Wasze wystąpienia spodobają się Komisji. Graaatulujemy Wam, Waszym Rodzicom i Polonistkom.

Data dodania: 2022-04-20 13:15:41
Data edycji: 2022-04-27 14:16:17