Konkurs na Dżentelmena Szkoły rozstrzygnięty

Miło nam poinformować, że Dżentelmenami  Szkoły w roku szkolnym 2021/2022 zostali:

Mateusz Sobański z kl. IV a i Tomasz Kędziorek z kl. VIII c. Chłopcy wykazali się znajomością dobrych manier, a także szybkością w podejmowaniu właściwych decyzji. Zdobyli najwięcej „słodkich punktów”. Dziękujemy Wszystkim Dżentelmenom Klasowym za udział w zabawie. Również pokazaliście, że znacie zasady dobrego wychowania i potraficie uprzejmie zachować się wobec drugiej osoby.

Przypominamy, że Dżentelmenami Klasowymi zostali: Michał Kozaczek, Maciej Ostolski, Jakub Kluska, Wiktor Młyński, Oskar Gajb, Borys Boczek, Antoni Grablewski, Kacper Krawczyk, Bartosz Drzewiecki, Mateusz Sobański, Michał Błaszczyk, Igor Krawczyk, Radosław Kowalski, Wojciech Nowakowski, Filip Topolski, Szymon Bartczak, Marcel Zyga, Michał Gzela, Aleks Malczewski, Filip Piasecki, Tomasz Kędziorek i Filip Niciecki. Jeszcze raz dziękujemy chłopcom za udział w zabawie. Korzystając z okazji, składamy naszym Kolegom i Panom – pracownikom szkoły wszystkiego najlepszego, samych wspaniałych chwil, uśmiechu i  najlepszych dziewczyn na świecie.

Nagrody dla Wszystkich chłopców i mężczyzn w szkole ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „U Kusego”.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Wiktoria Mikołajczyk