ZASADY FUNKCJONOWANIA SP 2 W MYŚLIBORZU OBOWIĄZUJĄCE OD DNIA 1 WRZEŚNIA 2020 r. W CZASIE EPIDEMII

ZASADY FUNKCJONOWANIA  SP 2 W MYŚLIBORZU OBOWIĄZUJĄCE OD DNIA 1 WRZEŚNIA 2020 r. W CZASIE EPIDEMII

Organizacja zajęć w szkole w okresie pandemii wymaga od nas wszystkich: uczniów, nauczycieli i rodziców tworzących społeczność "Dwójki" bezdyskusyjnego podporządkowania się zasadom, których celem jest zwiększenie do maksymalnie możliwego poziomu, bezpieczeństwa w szkole. W związku z tym publikujemy, opracowane w oparciu o wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego, zasady funkcjonowania szkoły. Dołączamy również treść Oświadczenia, które każdy uczeń otrzyma (wydrukowane) w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, 1 września, od wychowawcy, a wypełnione przez rodziców/opiekunów przyniesie w pierwszym dniu nauki, czyli w środę 2 września. Zachęcamy też do zapoznania się z materiałami od MEN i GIS.

Data dodania: 2020-08-24 16:05:08
Data edycji: 2022-10-03 13:59:03