ZAPROSZENIE NA KIERMASZ KSIĄŻEK W BIBLIOTECE

Biblioteka szkolna zaprasza na kiermasz tanich książek, który odbędzie się od 07 października 2021r. do 07 listopada 2021 roku (w godzinach otwarcia biblioteki).

W ofercie znajdują się: ilustrowane słowniki ortograficzne i frazeologiczne, repetytoria, bajki, baśnie, wierszyki, legendy, opowiadania  dla dzieci, kolorowanki z naklejkami, poradniki.

Książki zostały dostarczone do szkoły przez Księgarni i Hurtownię Taniej Książki z siedzibą w Tuliszkowie. Wszystkie są nowe, pięknie wydane i  dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!

Dochód uzyskany z kiermaszu wzbogaci bibliotekę szkolną o nowe pozycje książkowe, dlatego też serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do wzięcia udziału w tej akcji!

Data dodania: 2021-10-07 08:43:54
Data edycji: 2021-10-07 08:47:50