ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020

W związku z epidemią koronawirusa, przeniesieniem egzaminów ósmoklasisty i zapanowanymi już wcześniej dniami wolymi od zajęć dydaktycznych niewiele już zostało nam dni szkolnej (choć wciąż zdalnej) nauki...

DNI WOLNE od lekcji i inne ważne TERMINY w czerwcu:

11 czerwca (czwartek) - dzień ustawowo wolny od pracy, Boże Ciało

12 czerwca (piątek) - dzień wolny od zajęć lekcyjnych (zgodnie z ustalonym kalendarzem roku szkolnego)

16 - 17 - 18 czerwca (wtorek-czwartek) - egzaminy ósmoklasisty, dni wolne od zajęć lekcyjnych dla klas 1-7

19 czerwca (piątek) - ostateczny termin wystawienia ocen niedostatecznych (lekcje się odbywają)

22 czerwca (poniedziałek) - ostateczny termin wystawienia ocen końcoworocznych (lekcje się odbywają)

25 czerwca (czwartek) - dzień wolny od zajęć lekcyjnych (zgodnie z ustalonym kalendarzem roku szkolnego), przeznaczony na druk świadectw

26 czerwca (piątek) - koniec roku szkolnego - Apel z rozdaniem świadectw w tym roku TYLKO DLA KLAS ÓSMYCH (i nowego samorządu uczniowskiego)!

W przypadku klas od 1 do 7, wychowawcy ustalą z rodzicami i uczniami sposób podsumowania nauki i przekazania świadectw. Sugerujemy odłożenie wręczenia świadectw na wrzesień i spotkanie podsumowujące rok szkoly online, z wykorzystaniem Google Meet. W razie decyzji o spotkaniu bezpośrednim, prosimy o zachowanie maksymalnych środków ostrożności - spotkanie na świeżym powietrzu, maseczki, dystans społeczny.

Data dodania: 2020-06-02 22:34:51
Data edycji: 2020-06-02 22:37:21