ZABAWA ANDRZEJKOWA

W roli wodzireja zadebiutowała Julia Robakowska, w roli dj-a Martyna Fijałkowska, a w roli czarodziaja Filip Topolski. Pozostałe członkinie SU - Maja Kozaczek, Ola Czemerys, Oliwia Tereszczuk i Hania Daniłkiewicz przepowiadały przyszłość oraz dbały o przebieg imprezy.
Nawet sprzątanie po udanym spotkaniu było dla naszego samorządu okazją do zabawy i tańca.
Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom zabawy za udane spotkanie oraz czekamy z niecierpliwością na kolejne  :)
Data dodania: 2023-11-29 13:15:41
Data edycji: 2023-11-29 13:23:03