Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Z Kusocińskim w zawody przez szkolne przeszkody 2024 r.

Playing and running by Szabó Andrea on DribbblePlaying and running by Szabó Andrea on DribbblePlaying and running by Szabó Andrea on DribbblePlaying and running by Szabó Andrea on Dribbble

4 czerwca 2024 r. odbyły się biegi przełajowe w lasku wierzbnickim
,,Z Kusocińskim w zawody przez szkolne przeszkody"

Każde dziecko uczestniczące w zawodach otrzymało słodki upominek
zakupiony ze środków Rady Rodziców. Dziękujemy!

UCZNIOWIE, KTÓRZY STANĘLI NA PODIUM:

Gold medal - Free sports icons 1 MIEJSCA: Gold medal - Free sports icons
Hanna Kwapis kl. 1a
Antoni Kucharski kl. 1c
Nadia Weres kl. 2b
Jakub Zajączkowski kl. 2b
Natasza Balcerczyk kl. 3a
Ignacy Pęczek kl. 3c
Łucja Markowska kl. 4a
Jakub Falkowski kl. 4b
Karolina Romanowska kl. 5b
Nikodem Ścibiorski kl. 5a
Łucja Łozińska kl. 6b
Filip Stańczyc kl. 6a
Oliwia Tereszczuk kl. 7a
Wojciech Chojnowski kl. 7a
Zuzanna Gromuł kl. 8b
Karol Świątecki kl. 8b


Silver Medal Icon, Silver Medal, Silver, Silver Medal Award PNG and ...2 MIEJSCA:Silver Medal Icon, Silver Medal, Silver, Silver Medal Award PNG and ...
Aniela Koc kl. 1a
Oliwier Pęczek kl. 1c
Milena Śliwińska kl. 2b
Oleg Kolasińśki kl. 2b
Carmen Płaskowicka kl. 3c
Antoni Różańśki kl. 3b
Hanna Pakuła kl. 4a
Piotr Wolski kl. 4b
Nadia Buda kl. 5c
Kacper Krawczyk kl. 5b
Daria Bajewska kl. 6a
Adrian Kozaczek kl. 6b
Kalina Karwowska kl. 7a
Igor Krawczyk kl. 7a
Alina Fedorenko kl. 8c
Filip Krauzowicz kl. 8b


Realistic Bronze Medal for Winner Competition Stock Vector ...3 MIEJSCA: Realistic Bronze Medal for Winner Competition Stock Vector ...
Zofia Chojnowska kl. 1a
Mikołaj Wieszaczewski kl. 1a
Zofia Kucharska kl. 2b
Piotr Chwyć kl. 2b
Dalia Greszczuk kl. 3c
Antoni Zdrzenicki kl. 3a
Hanna Ryjowska kl. 4c
Julian Gzela kl. 4b
Lena Miszczak kl. 5b
Wojciech Wolanicki kl. 5a
Maja Żurawska kl. 6b
Krystian Wołgusiak kl. 6b
Natasza Malinowicz kl. 7a
Brajan Młynek kl. 7b
Natasza Ostapczuk kl. 8b
Błażej Zalewski kl. 8b

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZAJĘTYCH MIEJSC!

Data dodania: 2024-06-05 13:28:49
Data edycji: 2024-06-05 17:23:40
Ilość wyświetleń: 295
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej