Wystrzałowe sukcesy uczniów Dwójki w Powiatowych Mistrzostwach Młodzieży w strzelaniu z broni pneumatycznej

Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży w strzelaniu z broni pneumatycznej przebiegały w tym roku inaczej niż zwykle. Organizatorem imprezy był niezmiennie Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Myśliborzu, ale Turniej przebiegał indywidualnie dla każdej reprezentacji. Zmagania rozpoczęto w marcu, a zakończono w maju 2021 r.
Impreza realizowana była przy wsparciu Gminy Myślibórz w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Myślibórz w 2021 roku” oraz Nadleśnictwa Myślibórz i innych sponsorów, którzy wraz z Zarządem LOK przygotowali upominki dla zwycięzców indywidualnych i drużynowych poszczególnych konkurencji.

Zwycięstwo drużynowe w klasyfikacji OPEN w kategorii karabin pneumatyczny KPN 30 (trzydzieści strzałów) wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w składzie Maja Klemenska, Maja Kryszak oraz Dominik Domański przygotowująca się pod czujnym okiem pana Romana Czernielewskiego!

Indywidualnie nasi reprezentanci osiągnęli wspaniałe sukcesy:

Maja Kryszak I miejsce w kategorii młodzież 15-19 lat

Dominik Domański III miejsce w kategorii młodzież 15-19 lat, II miejsce w kwalifikacji indywidualnej
w konkurencji karabin KPN 30 wg przepisów PZSS i ISSF

Maja Klemenska II miejsce w kategorii młodzież do lat 14

a pan Roman Czernielewski zajął III miejsce w rozgrywce strzeleckiej w karabinie w kategorii seniorzy!

Wystrzałowo! Gratulujemy...

Informacja na podstawie sprawozdania z zawodów od p. Janusza Szyszko, Foto: Przemysław Bałuk.

Data dodania: 2021-05-24 09:44:11
Data edycji: 2021-05-24 09:49:36