Wyniki etapu rejonowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły uzyskali wysokie wyniki w konkursach rejonowych z trzech przedmiotów i zostali zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego. Konkursy przedmiotowe organizowane przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie są dla uczniów szkół podstawowych w naszym województwie najbardziej prestiżowe, wymagają wiedzy wykraczającej ponad podstawę programową z poszczególnych przedmiotów, a laureaci konkursu zwolnieni są z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu.

Gratulujemy więc uczniom, ich nauczycielom i rodzicom wyników i trzymamy kciuki podczas kolejnych zmagań.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Michał Raźny kl. 7a - konkurs języka angielskiego (etap wojewódzki 28.02.2023)

Filip Topolski kl. 7a - konkurs geograficzny (etap wojewódzki 06.03.2023)

Filip Topolski kl. 7a - konkurs matematyczny (etap wojewódzki 8.03.2023).

Dziękujemy też pozostałym uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę na etapie rejonowym, ale zabrakło punktów na awans do kolejnego szczebla. Na pewno zdobyta wiedza i doświadczenie udziału w konkursie zaprocentuje w Waszym uczniowskim życiu. Życzymy Wam na przyszłość więcej szczęścia!

Data dodania: 2023-01-09 14:12:50
Data edycji: 2023-01-09 14:16:39