Wspaniała Dziesiątka! Nowy Samorząd Uczniowski wybrany!

Miło nam powiadomić społeczność szkolną, że w wyniku Wyborów do Samorządu Uczniowskiego, które odbyły się 12 czerwca 2023 r. w naszej szkole nową Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Julia Robakowska z kl. VII a. Jej zastępcą- Oliwia Tereszczuk z kl. VI a. Poczet Sztandarowy obejmują: Tymon Kula, Maja Kozaczek i Oliwia Tereszczuk z kl. VI a. W Poczcie Flagowym staną: Artur Duda, Hania Daniłkiewicz z kl. VII b i Ola Czemerys z kl. VI a. Do sekcji szkolnej (zajmującej się m.in. podejmowaniem wspólnych działań z Kołem Wolontariatu, "Patrolem Zwierzęcym" , 6. DH "Wszędobylska") należą: Filip Topolski z kl. VII a,  Olaf Rut z kl. VI b i Martyna Fijałkowska z kl. VI a.

We wtorek - 20 czerwca 2023 r. uroczyste przekazanie funkcji w czasie apelu podsumowującego organizację konkursów szkolnych i pozaszkolnych. Od roku szkolnego 2023/2024 nowy Samorząd Uczniowski podejmie się realizacji niektórych  obietnic wyborczych. Zarząd SU postara się uprzyjemnić i uatrakcyjnić Wam naukę w szkole.

Data dodania: 2023-06-14 14:07:16
Data edycji: 2023-07-17 13:32:11