Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

WOLONTARIAT DAJE DOBRĄ ENERGIĘ

WOLONTARIAT DAJE DOBRĄ ENERGIĘ

Dnia 7 grudnia 2022 r. pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 41 w Szczecinie odbyło się VI Zachodniopomorskie Forum Wolontariatu, na którym spotkali się wolontariusze z naszego województwa. Na Forum Szkolne Kluby Wolontariatu (SKW), prezentowały swoją prospołeczną działalność, dzieliły się wiedzą i doświadczeniem. W tym wyjątkowym przedsięwzięciu objętym honorowym patronatem przez p.o. Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Jerzego Sołtysiaka uczestniczyli również nasi wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Myśliborzu. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w warsztatach „ Będziesz eko – dyskoteko o tym jak organizować wydarzenie nie zapominając o planecie”, zdobyć wiedzę na temat funkcjonowania SKW w innych placówkach, wymienić się pomysłami i poznać innych szkolnych wolontariuszy.

Wszyscy uczestnicy wrócili z dobrą energią i chęcią do działania na rzecz naszej małej społeczności. Trzymamy kciuki za wszystkich wolontariuszy.

Dziękujemy organizatorom wydarzenia: Szkole Podstawowa nr 41 w Szczecinie oraz Regionalnemu Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu POLITES.

 

Data dodania: 2022-12-09 13:39:49
Data edycji: 2022-12-09 13:45:00
Ilość wyświetleń: 485
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej