WITAMY WIOSNĘ z kółkiem teatralnym i oddziałami przedszkolnymi!

Powitanie wiosny od lat kojarzy nam się z zabawą wokół Marzanny symbolizującej złą, srogą zimę i pożegnania jej w różnorodny sposób. Dlatego uczennice z Kółka Teatralnego, działającego pod opieką pani Iwony Zawady, w króciutkim przedstawieniu przekazują informacje, skąd się wzięła Marzanna i jaki był jej los... Zapraszamy do obejrzenia:

Natomiast nasze przedszkolaki głośnym śpiewem, wędrując korytarzami szkoły, powitały Panią Wiosnę. Grupa "Biedroneczki" pod opieką pań Joli Szczepanowskiej i Ewy Czyżak zaprezentowały piękne przedstawienie dla koleżanek i kolegów z pozostałych grup oraz pani dyrektor Żanety Abramowicz.

Było pięknie, co uwieczniono na filmie i zdjęciach:

Data dodania: 2022-03-20 20:11:49
Data edycji: 2022-03-21 20:53:37