Wielkanocna akcja charytatywna

Zapraszamy do udziału w wielkanocnej akcji charytatywnej.
Coraz większymi krokami zbliżamy się do Świąt Wielkanocnych. To czas wyjątkowy dla każdego z nas i dlatego chcielibyśmy wykorzystać go do podtrzymania naszej wieloletniej współpracy z Domem Pomocy Społecznej w Myśliborzu. Mieszkańcy tego domu to często osoby samotne, dlatego pomóżmy im poczuć świąteczną atmosferę, przekazując im własnoręcznie wykonane ozdoby wielkanocne.

Zachęcamy wszystkich uczniów do przekazania własnoręcznie wykonanych ozdób, które jeszcze przed świętami trafią do rąk pensjonariuszy myśliborskiego DPS-u. Tegoroczne święta odbędą się po raz kolejny w cieniu pandemii, dlatego też w tym roku zbieramy również środki czystości oraz artykuły higieniczne (mydła, proszki, płyny, chusteczki itp.).

Wszystkie dary zostawiamy przy wejściu głównym do szkoły (obok portierni).
Akcja trwa do 19. 03. 2021 r.(piątek).

Serdecznie zachęcamy do pomocy!

Data dodania: 2021-03-15 08:45:50
Data edycji: 2021-03-15 08:47:41