Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2024

11 października 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W trakcie trwania uroczystości zorganizowano:
Pixel Rose  spektakl Koła Teatralnego pt.: “Przepis na idealnego nauczyciela”,
Pixel Rose występ chóru klasy 7a z dyrygentką p. Izabelą Korzeniewicz,
Pixel Rose  przemówienia uczniów i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego,
Pixel Rose  przyznanie Oskarów oraz Oskarów jabłkowych nauczycielom i pracownikom wybranym przez uczniów,
Pixel Rose  wystąpienie wokalne podopiecznych z oddziałów przedszkolnych,
Pixel Rose   przedstawienie klasy 2b pod pieczą p. Karoliny Lenartowicz oraz p. Anny Sochy,
Pixel Rose  wykonanie utworu na skrzypcach przez Macieja Szuszkiewicza z kl. 7a.

Uroczystość zakończyła się wykonaniem radosnego tańca "Papaya" w którym mogli brać udział wszyscy uczestnicy.
Całości towarzyszyła piękna muzyka i dopracowana scenografia.

Na podsumowanie głos zabrała pani Dyrektor Anna Zabłotna, podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za ich wkład w kształcenie młodego pokolenia, życząc dalszych sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z pracy.

Wydarzenie zostało przygotowane przez członków Koła teatralnego z opiekunem - p. Iwoną Zawadą.
Współorganizatorami byli: p. Ewa Czyżak, p. Izabela Korzeniewicz, p. Andrzej Wachowicz.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzymy z okazji Ich święta wielu sukcesów, cierpliwości i zadowolenia z pracy.

Data dodania: 2024-10-11 11:46:44
Data edycji: 2024-10-11 19:47:37