Uczniowie Dwójki otworzyli serca

Od listopada do grudnia uczniowie naszej szkoły razem ze swoimi rodzicami i wychowawcami przygotowywali paczki dla kobiet oczekujących potomstwa, mieszkających w Domu Ochrony Życia Poczętego w Odolanowie. Paczki zawierały artykuły szkolne oraz artykuły gospodarstwa domowego. Produktów było więcej niż się spodziewaliśmy. Każdy przyniósł z domu co najmniej jedną rzecz. A to blok techniczny, a to kredki… a to płyn do mycia naczyń… i proszek do prania. Kochani, organizatorki akcji: s. Ezechiasza, panie -E. Duda i E. Kozłowska są z Was dumne. Na ręce pani dyrektor Żanety Abramowicz- Brockiej Siostry ze Zgromadzenia złożyły pisemne podziękowanie dla wszystkich, którzy włączyli się do akcji i przekazali rzeczy potrzebne mieszkańcom tego domu w codziennym życiu. Zdaliśmy celująco egzamin z hojności. Pomogliśmy tym, którzy mają gorzej od nas.

Data dodania: 2019-12-11 14:43:54
Data edycji: 2019-12-11 14:48:38