Stypendyści Burmistrza Myśliborza 2023- osiągnięcia uczniów naszej szkoły

Bardzo nam miło przekazać Wam informacje o uhonorowaniu pięciu naszych uczniów Naukowymi Stypendiami Burmistrza Myśliborza. Poniżej lista nagrodzonych i najważniejsze z Ich osiągnięć.

1. Mateusz Sobański- uczeń kl. VI a, laureat XXII Konkursu Matematycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Szczecin dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych organizowanego przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie, finalista w finale wojewódzkim Konkursu Matematycznego im. Majki Ostrowskiej organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wlkp., bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.
  2. Kalina Karwowska- uczennica kl. VII a, finalistka X Konkursu Przyrodniczego pod patronatem Prezydenta Miasta Szczecin dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych organizowanego przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie.
  3. Filip Topolski- uczeń kl. VIII a, laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, finalista XX Konkursu Humanistycznego  pod patronatem Prezydenta Miasta Szczecin dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie, bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.
  4. Michał Raźny- uczeń kl. VIII a, finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.
  5. Hanna Olszewska- była uczennica kl. VIII b, obecnie absolwentka naszej szkoły, finalistka VI Konkursu Biologicznego pod patronatem Prezydenta Miasta Szczecin dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy nagrodzeni na świadectwie szkolnym uzyskali wzorowe zachowanie oraz średnią ocen powyżej 4,75.

Wśród uczniów wyróżnionych Stypendium Sportowym Burmistrza Myśliborza za osiągnięcia w roku szkolnym 2022/2023 znalazły się również:

• nasza uczennica z kl. 6, Martyna Fijałkowska - swe sportowe pasje realizuje w Miejskim Klubie Pływackim Myślibórz,
  • oraz nasza tegoroczna absolwentka, Amelia Zioła - zawodniczka Atletycznego Klubu Sportowego w Myśliborzu,

które osiągały w ubiegłym roku szkolnym wysokie wyniki w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

Galę wręczenia stypendiów uświetnił występ Klubu Tańca Towarzyskiego ESTERA. Wśród tancerzy pięknie prezentowała się również uczennica kl. 5, Blanka Koziewicz.

Dziękujemy Rodzicom, Opiekunom naukowym Uczniów za wsparcie  i rozwijanie talentów młodych ludzi.  Jesteśmy bardzo dumni! Życzymy kolejnych sukcesów.  Dołączamy się do słów Pana Burmistrza Myśliborza- Piotra Sobolewskiego: "Nie ustawajcie w wysiłkach i bądźcie liderami w Waszych dziedzinach".

Data dodania: 2023-12-16 06:53:43
Data edycji: 2023-12-19 12:19:13