SPOTKANIE AUTORSKIE z absolwentkami naszej szkoły

29 maja, w arcyciekawej scenerii "strychu" - pracowni plastycznej p. Małgorzaty Matysiak odbyło się spotkanie z autorkami książki dla dzieci pt. "Felka i Miłek i seria pomyłek". Autorką tekstu jest p. Natalia Madejska, a ilustracje do książki wykonała p. Małgorzata Matysiak. Obie panie są absolwentkami SP nr 2 w Myśliborzu, co dodatkowo dodaje wagi temu wydarzeniu.

Uczestniczące w spotkaniu dzieci z kl. 3B oraz z 13 Gromady Zuchowej zostały wprowadzone w świat książki, dowiedziały się od pani Natalii - znanej szczecińskiej dziennikarki, o wykonywanym przez nią (i przez Miłkę, bohaterkę książki) zawodzie, miały też okazję by porozmawiać o tym, jak powstaje książka. Pani Małgosia zaprosiła uczestników do wykonania ilustracji na dowolny temat. Pod okiem doświadczonej artystki powstały piękne rysunki.

Dziękujemy paniom za to owocne spotkanie, mamy nadzieję, że będzie okazja do ponownych wizyt w pracowni p. Małgorzaty lub rewizyty w murach naszej szkoły :)

Data dodania: 2024-06-03 11:30:57
Data edycji: 2024-06-03 11:36:46