Rok 2022/2023: Aktywna Tablica - doposażenie pomocy psychologiczno - pedagogicznej

Zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach programu Aktywna Tablica – Specjalne Potrzeby Edukacyjne.

W 2022 roku szkoła uzyskała dofinansowanie w ramach rządowego programu Aktywna Tablica. Celem programu jest rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych, a my skorzystaliśmy w tym roku z możliwości wsparcia nakierowanego na uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

W ramach programu zakupiono m.in.: 4 monitory interaktywne 65” do klas, w których odbywają się zajęcia z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz oprogramowanie edukacyjne z serii M Talent oraz Eduterapeutica do zajęć rozwijających i terapeutycznych, logopedycznych i rewalidacji.

Pozyskane wsparcie: 35 000 zł z Ministerstwa Edukacji i Nauki, 8 750 zł z budżetu Gminy Myślibórz

Data dodania: 2022-12-19 10:11:36
Data edycji: 2022-12-19 10:14:16