Rok 2021/2022: Doposażenie pracowni przyrodniczych - geografii, biologii, fizyki i chemii

Zakup pomocy dydaktycznych do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w szkołach podstawowych w ramach części oświatowej subwencji oświatowej (część 2)

W roku 2021 szkoła uzyskała dotację celową z budżetu państwa na zakup pomocy naukowych do przedmiotów przyrodniczych. Uzupełniono wyposażenie i unowocześniono pracownie, w których prowadzone są zajęcia lekcyjne z przedmiotów biologia, geografia, chemia i fizyka.

Zakupiono m.in.: 2 monitory interaktywne 65”, 3 laptopy dla nauczycieli, tablice moderacyjne suchościeralne, tablice moderacyjne tekstylne, lornetki, aparat cyfrowy, mikroskopy cyfrowe i optyczne wraz z kamerą mikroskopową USB, stojak na mapy i plansze oraz znaczną ilość różnych pomocy naukowych – modeli, plansz itp.

Pozyskane wsparcie: 58 576 zł

Data dodania: 2021-12-31 10:12:16