REKRUTACJA na rok szk. 2022/2023

Informujemy że do oddziałów przedszkolnych przy SP nr 2 w Myśliborzu na rok szkolny 2022/2023 zostaną przyjęte wszystkie zgłoszone dzieci z rocznika 2016 (do dwóch oddziałów zerowych, prowadzonych przez p. Annę Żurawską i p. Dominikę Spychała) oraz wszystkie dotychczas zgłoszone dzieci z rocznika 2017 (oddział "pięciolatków" będzie prowadziła p. Jolanta Szczepanowska).

Nie przyjmujemy dzieci z roczników młodszych - nasze oddziały nie dysponują zapleczem, które niezbędne jest dla dzieci cztero- i trzyletnich.

Poniżej publikujemy listę dzieci przyjętych do oddziałów, konkretny podział na dwie "zerówki" i oddział "pięciolatków" opublikujemy na początku sierpnia.

Jednocześnie informujemy, że utworzyliśmy w naszej szkole 3 oddziały klas pierwszych, w tym jeden oddział integracyjny niemal w całości kontynuuje naukę po tegorocznej grupie 0A.

Poniżej publikujemy listy dzieci z podziałem na klasy i nazwiskami planowanych wychowawców.

Listę uczniów, które dochodzą do klas starszych (od 2 wzwyż), dodamy w sierpniu.

Osoby, które jeszcze nie złożyły dokumentów rekrutacyjnych zapraszamy do sekretariatu - więcej informacji też tutaj.

Data dodania: 2022-06-10 13:22:09
Data edycji: 2022-06-10 14:02:21