REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Rekolekcje odbędą się w dniach od 4 do 6 kwietnia

Plan rekolekcji
klasy I - IV na 9.30 spotykają się w małym kościele, tam spotkanie na ok. 1 godziny.
klasy VIII na 9.30 w kaplicy Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego - w "nowym" domu na rogu ul. Kościelnej i Marcinkowskiego (naprzeciwko "rybakówki") - tu spotkanie ma trwać ok. 2 godzin
klasy V - VII na 10.45 w małym kościele (ok. 1 godziny)

Dzieci dojeżdżające przyjeżdżają do szkoły normalnie i wracają zgodnie z rozkładem jazdy.
Dzieci miejscowe mogą dochodzić i wracać z kościółka samodzielnie, chyba że rodzice zdecydują, że przyprowadzają dzieci do świetlicy.

DZIECI PRZEBYWAJĄCE W ŚWIETLICY ZE SZKOŁY DO KOŚCIOŁA I Z POWROTEM BĘDĄ ODPROWADZANE W SPOSÓB ZORGANIZOWANY PRZEZ NAUCZYCIELI.

Rano (w pon, wt, śr) od 8:00 do 9:00 odbywać się będą konsultacje dot. egzaminów ósmoklasisty dla uczniów klas 7 i 8. Pozostali uczniowie mogą korzystać z zajęć w świetlicy.

Oddziały przedszkolne działąją bez zmian.

Data dodania: 2022-03-31 10:40:50
Data edycji: 2022-03-31 10:47:49