Rekolekcje i koncert TAU

Rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły

odbędą się w dniach 16-18 marca 2020 r.

o szczegółach organizacji zajęć w tych dniach

poinformujemy w terminie późniejszym.

Już dwa tygodnie wcześniej odbywać się będą rekolekcje w myśliborskiej kolegiacie. Jednym z elementów, na który organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Myśliborza jest wieczorny koncert - spotkanie z raperem Piotrem Kowalczykiem TAU - W ŚRODĘ, 4 MARCA O GODZ. 19.00

Udostępniamy zaproszenie od organizatorów:

Czas Wielkiego Postu to czas, w którym głos miłującego Ojca rozbrzmiewa jeszcze bardziej niż na co dzień. Chcesz się o tym przekonać? Zapraszamy Cię na niesamowite spotkanie, podczas którego, Bóg opowie o swojej miłości do człowieka przez historię życia Piotra Kowalczyka, kieleckiego rapera, znanego jako Tau.

Zapraszamy wszystkich, aby poznali między innymi historię pracy artystycznej rapera. Piotr bowiem na początku kariery scenicznej nagrywał płyty jako „Medium”, którego twórczość przyniosła mu wiele sławy i zaszczytów w ówczesnym środowisku muzycznym. Rosnąca sława, kolejne znaczące utwory, kontrakty nie przyniosły tylko radości, ale również wiele cierpienia i zniewoleń. Wszystko się zmieniło, gdy w jego życie zainterweniował miłujący Ojciec, wyrywając go ze szponów zła.

Całą tę historię, usłyszysz z ust samego Piotrka -Tau, jedynego – jak o sobie mówi – rapera na polskiej scenie muzycznej, który żyje według Ewangelii.

Na jedyne w swoim rodzaju spotkanie – koncert oraz mocne świadectwo nawrócenia, które odbędzie się 4 marca 2020 r. w Myśliborskim Ośrodku Kultury zapraszają organizatorzy.

Data dodania: 2020-02-17 11:19:42
Data edycji: 2020-03-02 08:32:06