Próbny egzamin ósmoklasisty- szczegóły

Uczniowie klas VIII!
Od poniedziałku – 6 grudnia do środy 8 grudnia będziecie uczestniczyć w Ogólnopolskim Próbnym Egzaminie Ósmoklasisty „Operon”. Poznacie procedury i atmosferę egzaminu państwowego. Sprawdzicie, czy mieścicie się w czasie oraz zdobędziecie informacje na temat wiedzy i umiejętności na pół roku przed egzaminem. Do sali egzaminacyjnej nie wolno wnosić telefonów komórkowych. Nie wolno także publikować w Internecie treści próbnych egzaminów. Testy uzupełniacie długopisem z czarnym wkładem. Na egzamin z matematyki dodatkowo możecie wnieść linijkę. Plecaki odwieszacie na haczyk pod ławką. Na ławce może być jedynie długopis. Telefony komórkowe zostawiacie w szafkach lub w tych dniach w ogóle nie przynosicie ich do szkoły.

6 grudnia (poniedziałek): 9.00- 11.00 – egzamin z języka polskiego
7 grudnia (wtorek): 9.00- 10.40- egzamin z matematyki
8 grudnia (środa): 9.00-10.30 – egzamin z języka angielskiego

KLASA VIII a pisze egzamin w sali nr 14.
KLASA VIII b pisze egzamin w sali nr 11.
KLASA VIII c pisze egzamin w sali nr 13.
KLASA VIII d pisze egzamin w sali nr 16.

Uczniowie z dostosowaniami rozwiązują egzamin w czytelni szkolnej.
W tych dniach pozostałe lekcje, z wyłączeniem tych, w czasie których odbywa się egzamin, przebiegają wg planu.

Życzymy powodzenia!

Dyrekcja i Wasi nauczyciele