PERSONALIZOWANA CHOINKA SZKOLNA dzięki Laboratoriom Przyszłości

Jak oryginalnie udekorowac choinkę na Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez gminę? To jest pytanie, które co roku spędza sen z oczu zespołowi nauczycieli wyznaczonemu do przygotowania naszej choinki do gminnego konkursu. W tym roku udało się przygotować projekt unikalnych, spersonalizowanych "gwiazdek" Sp nr 2 w Myśliborzu. Białe gwiazdeczki z napisami w kolorach olimpijskich (czarnym, zielonym, niebieskim, czerwonym i żółtym) oraz podwójna gwiazdka XXL umieszczona na czubku choinki wzbudzały zachwyt i niewątpliwie przyczynily się do wyróżnienia dla naszego drzewka. Drukowane na drukarkach Banach 3d zakupionych w ramach programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI gwiazdki pięknie wyglądały też w towarzystwie "kwiatuszków" z nakrętek po napojach, wykonanych w kolorach biało-czerwonych i niebiesko-żółtych przez uczniów na zajęciach technicznych, z wykorzystaniem zakupionych w ramach tego samego programu pistoletów do kleju na gorąco.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Data dodania: 2022-12-22 10:13:26