Ostatnie pożegnanie z p. Ewą Bach

Mgr Ewa Bach całe życie zawodowe związała z myśliborską „Dwójką” i funkcjonującą przy niej pływalnią. Ewa urodziła się 23. 12. 1954 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Na gorzowskiej Akademii Wychowania Fizycznego ukończyła w 1979 roku studia trenerskie o specjalności trener pływania II klasy. W styczniu 1980 roku rozpoczęła pracę w Państwowym Domu Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu, a po 4 miesiącach objęła stanowisko nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu (wówczas Zbiorczej Szkole Gminnej). Wychowania fizycznego  i pływania uczyła w SP2 do 2012 roku, w międzyczasie trenując pływaków w klasach sportowych „Dwójki”. W ramach dodatkowego zatrudnienia prowadziła sekcję pływacką MKS „Szkuner”, a w latach 2007 – 2015 była trenerem w MKP Myślibórz. Jej podopieczni odnosili wiele sukcesów w regionie, kraju a nawet za granicą. Zawsze mogli liczyć na wsparcie i zaangażowanie ze strony pani Ewy. Zarażała energią.

Wielokrotnie nagradzana za swą pracę przez dyrekcję szkoły, w 2007 otrzymała nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W 2016 roku otrzymała trofeum Trenera Roku Gminy Myślibórz.

Pani Ewa zmarła 31 lipca 2023 r. Uroczystości pogrzebowe odbędą się na myśliborsmim cmentarzu komunalnym w czwartek, 3 sierpnia o godz. 11.00.

Cześć Jej pamięci!

Data dodania: 2023-08-02 10:27:13