Oskary 2021

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  Zarząd Samorządu Uczniowskiego wręczył Wszystkim Pracownikom naszej szkoły słodki upominek oraz po raz piąty przyznał „Oskary 2021”.  Naszych nauczycieli wyróżniono w siedmiu kategoriach: Aktor/Aktorka Pierwszoplanowa, Reżyseria, Aktor /Aktorka Komediowa, Scenografia, Kostiumy i Charakteryzacja, Całokształt Twórczości, Aktor/Aktorka Dramatyczna.  Zwycięzcy to osoby, które w danej kategorii uzyskały największą liczbę głosów. Głosowanie było anonimowe i brali w nim udział uczniowie klas V-VIII naszej szkoły. Oczywiście oprócz tych, których nie było akurat w tym dniu w szkole,  a którzy stracili jedyną okazję, aby oddać swój głos na ulubionego nauczyciela.

Tegoroczne „Oskary” trafiły do następujących nauczycieli:

Aktorem Pierwszoplanowym, czyli nauczycielem, który w taki sposób prowadzi lekcję i tak przykuwa uwagę, że wiedza sama wchodzi do głowy,  został nauczyciel matematyki i języka angielskiego, pan Marek Jundziłł.

Tytuł za „Scenografię” otrzymał nauczyciel, który w trakcie prowadzenia lekcji posługuje się różnego rodzaju rekwizytami. Takim nauczycielem, zdaniem większości uczniów, jest pan Andrzej Wachowicz, muzyk i plastyk w naszej szkole.

Za „Reżyserię”  uczniowie wyróżnili najlepiej zorganizowaną nauczycielkę biologii i przyrody - panią Joannę Kamińską.

Tytuł Aktorki Komediowej  (osoby z poczuciem humoru) przypadł nauczycielce języka angielskiego - pani Tamryn Szpit.

Za „Kostiumy i Charakteryzację”  uczniowie nagrodzili panią Agnieszkę Kaźmierczak- Kostrzewę, nauczycielkę języka niemieckiego.

Aktorką  Dramatyczną została  pani psycholog - Anna Sobańska.

Całokształt "Twórczości" (najbardziej lubiany nauczyciel) – w tym roku trafił do pani Tamryn Szpit.

Dyrekcji naszej szkoły: p. Żanecie Abramowicz- Brockiej, p. Rafałowi Topolskiemu i p. Annie Zabłotnej Zarząd przyznał Honorowe Oskary za odpowiedzialne zarządzanie szkołą.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych nominacji oraz sukcesów w pracy pedagogicznej oraz w życiu osobistym.

Samorząd Uczniowski: Amelia Zioła, Maciej Łoziński, Wojciech Jakubowski i                                                                                            (niewidoczny na zdjęciu) fotoreporter- Wiktor Dziubek

Data dodania: 2021-10-25 15:15:30
Data edycji: 2023-07-24 09:15:52