Organizacja nauki w SP2 od 17 maja 2021

W związku z wprowadzoną nauką hybrydową od 17 maja i innymi zmianami wprowadzanymi do organizacji nauki w szkole prosimy o zapoznanie się z aktualnymi zasadami:

WEJŚCIE DO SZKOŁY

Uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III wchodzą do szkoły wejściem od str. małego parkingu przy ul. Szkolnej (nie dotyczy uczniów dojeżdżających i korzystających przed lekcjami ze świetlicy szkolnej).

Uczniowie klas IV-VIII objęci nauką w szkole wchodzą do szkoły wejściem głównym.

Szkołę opuszczamy tym samym wejściem.

PRZERWY

Uczniowie wszystkich klas (w tym także kl. I-III) wychodzą na przerwy w maseczkach. Uczniów klas młodszych obowiązuje zakaz wchodzenia na korytarz "górny", a uczniowie klas IV-VIII nie wchodzą na korytarz "dolny". Przejście do gabinetu logopedycznego, wejścia do basenu, stołówki czy biblioteki dla klas starszych odbywa się przez górny korytarz.

Podczas przerw rekomendujemy korzystanie z terenów sportowych - boisk, siłowni zewnętrznej. Prosimy o zachowanie dystansu, zwłaszcza wobec uczniów innych klas. Po powrocie z przerw, pzry wejściu do klasy, uczniowie obowiązkowo dokunują dezynfekcji rąk.

Wracają stałe przerwy obiadowe:

klasy I-III jedzą obiad o godz. 11:30

oddziały przedszkolne ok. godz. 12:00

klasy IV-VIII o godz. 12:30

DOWOZY I ODWOZY SZKOLNE

Wracają stałe terminy dowozów i odwozów szkolnych. Wszystkie kierunki dowożone są na godz. 8:00 do szkoły, odwozy zoraganizowane są po 5, 6 i 8 lekcji.

PRZYDZIAŁ KLAS DO SAL LEKCYJNYCH 17 - 21 MAJA

Klasy 4:      4a - s. 11,     4b - s. 15,    4c - s. 12