Omnibuski Szkolne 2022

Tradycją w naszej szkole stało się świętowanie Dnia Kobiet i wybory Omnibuski. W tym roku szkolnym do zawodów na poziomie klas III-V oraz VI-VIII stanęło 17 dziewczynek- Omnibusek Klasowych wybranych przez chłopców w demokratycznych wyborach. 8 marca Zarząd Samorządu Uczniowskiego w składzie: Wojciech Jakubowski, Maciej Łoziński i Wiktor Dziubek, po wręczeniu hiacyntów i złożeniu życzeń, przeprowadził turniej dla dziewczynek, w czasie którego mogły się wykazać ogólną wiedzą z różnych dziedzin. Po zliczeniu punktów - cukierków Omnibuskami Szkolnymi zostały:

Iga Zalewska z kl. III a

Kalina Karwowska z kl. V a

Natalia Kowalewska z kl. VIII c

Julia Kowalska z kl. VIII d

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i dziękujemy wszystkim Omnibuskom za udział w zabawie. Zorganizowanie dnia było możliwe dzięki wsparciu Rady Rodziców i Spółdzielni Uczniowskiej "U Kusego".

Zdjęcia: Wiktor Dziubek, kl. VII a

Data dodania: 2022-03-14 13:18:18