Nasi uczniowie nagrodzeni w XIII Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie

Miło nam ogłosić, że uczniowie naszej szkoły osiągają wysokie wyniki w wojewódzkich konkursach przedmiotowych.

W tym roku szkolnym 5 uczniów z kl. V-VIII z sukcesem reprezentowało naszą szkołę w konkursach przedmiotowych organizowanych przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie.

Laureatem XXII Konkursu Matematycznego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego został MATEUSZ SOBAŃSKI - uczeń kl. V a.

Tytuł finalisty XX Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego wywalczyli:

FILIP TOPOLSKI i SARA ADNAN - uczniowie kl. VII a.

KALINA KARWOWSKA z kl. VI a została finalistką X Konkursu Przyrodniczego dla uczniów kl. IV-VI szkół podstawowych wojewódzwa zachodniopomorskiego.

HANNA OLSZEWSKA  to finalistka VI Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego.

Gratulujemy Uczniom, Ich Rodzicom i Nauczycielom. W/w uczniom Rada Rodziców ufundowała bony.

" Dwójka" jest z Was dumna!

Data dodania: 2023-06-20 11:35:39
Data edycji: 2023-06-20 23:36:55