NASI MALI ARCHITEKCI

Każdego dnia w świetlicy szkolnej dzieci bawią się klockami.
Największym zainteresowaniem cieszą się edukacyjne klocki konstrukcyjne „wafle”, których funkcją jest jednocześnie zabawa i nauka. Zabawa klockami wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej, umiejętności planowania i konstruowania.

Świetlicowi budowniczy również w tym roku zaskakują kreatywnością i udowadniają, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic.

Kreatywne zabawy na dywanie poskutkowały stworzeniem nowego zbioru zdjęć najbardziej efektownych i oryginalnych konstrukcji uczniów.

Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć część z wykonanych prac. Fotografie zostały wyeksponowane także w kąciku relaksacyjnym w świetlicy szkolnej.

Pozdrawiam,
Justyna Ryszawa