Mamy finalistów!

Z przyjemnością i radością zawiadamiamy, że w tym roku szkolnym dwoje uczniów będzie reprezentowało naszą szkołę w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. 27 stycznia 2020 r. o godz. 14.00 uczennica kl. VII a- Martyna Wolanicka, której opiekunem jest p. Krystyna Smolik, zmierzy się w Szczecinie z zadaniami Konkursu Języka Polskiego o zasięgu wojewódzkim. 7 lutego 2020 r. o godz. 14.00 test przygotowany przez organizatorów Konkursu Języka Angielskiego będzie rozwiązywał  uczeń kl. VI a, podopieczny p. Tamryn Szpit- Sebastian Daniłkiewicz. Cieszymy się z sukcesu Uczniów, którzy awansowali do III etapu konkursu. Gratulujemy Martynie oraz Sebastianowi i życzymy Im właściwych, a także rozważnych decyzji w ostatnim etapie. Jednocześnie dziękujemy Opiekunkom oraz Rodzicom w/w Uczniów za podejmowanie różnych działań w zakresie pracy z uczniem zdolnym, rozwijanie zainteresowań i pogłębianie wiedzy z przedmiotu oraz czuwanie nad wszechstronnym rozwojem dzieci.

Data dodania: 2020-01-10 10:34:48
Data edycji: 2020-01-10 10:35:02