LAUREACI konkursu matematycznego pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty

Po raz 21 w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim odbył się KONKURS MATEMATYCZNY IM. MAJKI OSTROWSKIEJ. Konkurs został objęty patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, a skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z Gorzowa i szeroko pojętych okolic. Po raz drugi w imprezie wzięła udział również nasza szkoła. I po raz drugi z sukcesami:

Wśród trojga uczniów, którzy uzyskali TYTUŁ LAUREATA i 100% prawidłowych odpowiedzi w trudnym matematycznym teście znalazło się aż dwóch uczniów myśliborskiej "Dwójki": Mateusz Sobański i Filip Topolski.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły wywalczyła DRUGIE miejsce!

Gratulujemy laureatom i pozostałym uczniom, reprezentującym naszą szkołę w tym konkursie, wysokich wyników. Podziękowania należą się też nauczycielowi matematyki, przygotowującemu reprezentację do konkursu, panu Dariuszowi Abratańskiemu! Nauczycielką matematyki zwycięzców jest pani Renata Pelkniewska. Cieszymy się z wysokich wyników Mateusza i Filipa. Słowa uznania kierujemy też do Rodziców naszych Laureatów.

Data dodania: 2024-04-30 14:27:30
Data edycji: 2024-04-30 19:09:58