Jarmark Bożonarodzeniowy 2019

W dniach 13-14 grudnia 2019 r. na Rynku im. Jana Pawła II odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, w którym również uczestniczyła nasza szkoła. Wzięliśmy udział w konkursie na najpiękniej ubraną choinkę. Na stoisku wystawialiśmy piękne ozdoby świąteczne, które uczniowie naszej szkoły przynieśli na konkurs „Cacko na choinkę” zorganizowany przez wychowawczynie świetlicy. Dzięki rodzicom były też sprzedawane smaczne wypieki, a panie z obsługi ugotowały przepyszny barszcz i przyrządziły bigos.

14 grudnia ok. godz. 17.00 na scenie wspaniale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły przygotowani przez nauczyciela muzyki- p. Andrzeja Wachowicza. Wspierali ich na scenie nauczyciele: p. Marek Jundziłł, p. Renata Pelkniewska, p. Anna Socha- Gula oraz p. Katarzyna Szeligiewicz. Wesoły taniec "Jingle Bells" zaprezentowały „Sprężynki”, których instruktorkami są panie- Zuzanna Michalak i Agnieszka Majchrzak.

Wpływ z jarmarku wyniósł: 1303 zł. Za zdobycie V miejsca w konkursie choinkowym otrzymaliśmy talon na 200 zł.

Dyrekcja szkoły dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w organizację i przygotowanie jarmarku.

Data dodania: 2019-12-16 14:25:13
Data edycji: 2019-12-16 14:28:26