Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Nawrocku

Tak jak każdego roku, tak i w tym tj. 6 lutego 2020 roku, reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Gminy Myślibórz w tenisie stołowym, którego organizatorem jest UKS "Pionier" w Nawrocku. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach szkół podstawowych, tj. klas 4, 5 i 6 razem oraz 7 i 8 razem. Gra toczyła się systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów, rozgrywanych do 11 punktów. I tak w kategorii dziewcząt klas 7-8, zwyciężyła Magda Śledzińska z klasy 8 C, wśród chłopców tej kategorii, Łukasz Sikora z klasy 8 C zajął 3 miejsce. Dziubek Wiktor z klasy 5 A był drugi. Natomiast wśród klas 4 najlepszy okazał się Maciej Łoziński z klasy 5 A ( rocznikowo kategoria kl. 4), drugi był Sebastian Kwiatkowski z kl. 4 A, a trzeci Marcel Kucharski też z kl. 4 A. Wszyscy uczestnicy na podium 1-3, otrzymali puchary i dyplomy, natomiast pozostali, pamiątkowe medale. Gratulujemy zwycięzcom i biorącym udział z naszej szkoły w tym turnieju i dziękujemy organizatorom ze szkoły w Nawrocku za ciepłe przyjęcie i sprawne przeprowadzenie tej imprezy.

Data dodania: 2020-02-13 10:22:06
Data edycji: 2020-02-13 10:22:57