Dziękujemy!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Iwony Zawady prowadzącej kółko teatralne oraz pani Izabeli Korzeniewicz- nauczycielki plastyki i muzyki, prowadzącej zespół wokalny,  przygotowali krótki, ale piękny w treści monaż słowno- muzyczny, w którym podziękowali pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym szkoły za opiekę, wychowanie i uśmiech nawet w pochmurny dzień. Bardzo dobrym pomysłem okazało się zaangażowanie do spektaklu przedstawicieli uczniów ze wszystkich klas. Każdy pracownik szkoły otrzymał od uczniów własnoręcznie wykonane serce z podziękowaniem za "prowadzenie w jasne bramy i podanie ręki..." Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z występów.

Data dodania: 2021-10-26 08:04:26
Data edycji: 2021-10-26 10:42:19