''Dwójka'' w teatrze

Nasza szkoła współpracuje z wieloma instytucjami działającymi na rzecz dzieci. Jedną z nich jest Myśliborski Ośrodek Kultury w Myśliborzu. W ramach współpracy 4 grudnia (w sobotę) 2022 r. odbył się wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego. Uczniowie z klas: IV a, V a, VII a  uczestniczyli bezpłatnie w projekcie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Kultura Dostępna".  Pod opieką: pani dyrektor Żanety Abramowicz- Brockiej i pani wicedyrektor Anny Zabłotnej w Teatrze im. Juliusza Osterwy obejrzeli spektakl "Piękna i Bestia" w reżyserii Andrzeja Ozgi. To piękna opowieść o trudnych relacjach, o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystkie przeciwności. Polecamy!

Data dodania: 2022-12-12 13:28:12
Data edycji: 2022-12-20 08:16:11