DOGOTERAPIA - ostatnie spotkanie (w tym roku szkolnym)

W poniedziałek tj. 16.05.2022r. odbyły się ostatnie zajęcia z dogoterapii.W zajęciach uczestniczyły grupy przedszkolne: " Zuchy", " Kotki", "Biedronki", które wzięły udział w programie edukacyjnym pod hasłem: "Bezpieczny pies = bezpieczne dziecko" przygotowanym przez Polskie Centrum Dogoterapii.

Spotkania miały na celu uwrażliwienie najmłodszych na potrzeby zwierząt oraz naukę bezpiecznych zachowań w kontakcie z psami. Każde spotkanie z czworonożnymi pupilami: Dobra Nowa i Zuri pod bacznym okiem Pani Agaty dogoterapeuty z "Brams" było za każdym razem ogromnym wydarzeniem dla dzieci i wzbudzało mnóstwo emocji i radości. Dziękujemy Pani Agatce za wspaniałe zajęcia. Mamy nadzieję, że we wrześniu się spotkamy.

Data dodania: 2022-05-17 10:49:58
Data edycji: 2022-05-20 10:50:59