DO 22 MARCA DO 9 KWIETNIA NAUCZANIE ZDALNE W KLASACH 1-8

Informujemy, że decyzją rządu, od poniedziałku 22 marca wraca zdalne naucznie również dla klas 1-3. Oddziały przedszkolne są czynne bez zmian. Zdalna edukacja dla młodszych klas potrwa do 9 kwietnia. Jeśli miałoby coś się w tej kwestii zmienić, będziemy Państwa informować.

Nauka będzie odbywała się tak samo, jak przed świętami Bożego Narodzenia - konta mailowe uczniów, Classroomy pozostają bez zmian. Lekcje odbywają się zgodnie z planem lekcji.

Oczywiście, dla uczniów klas 1-3, którzy nie mają odpowiedniego sprzętu do nauki w domu, możemy wypożyczyć szkolne laptopy. Rodzic musi zapewnić dostęp do internetu i odpowiednie stanowisko pracy dla ucznia. W celu wypożyczenia laptopów należy zgłosić się w portierni szkoły w piątek 19 marca, tam będą czekały przygotowane zestawy i umowy wypożyczenia.

Data dodania: 2021-03-18 08:24:31
Data edycji: 2021-03-18 09:14:56