Bal Karnawałowy u przedszkolaków!

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 20 stycznia podczas balu karnawałowego.
Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.
Wspólna zabawa odbywa się z udziałem Loczka, który jak zawsze nie zawiódł naszych oczekiwań. Zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Zresztą... widać to doskonale w galerii.
Data dodania: 2022-01-26 13:57:50
Data edycji: 2022-01-26 14:01:48