AKCJA WOLONTARIACKA - ''PACZUSZKA DLA MALUSZKA''

W tym roku nasz szkoła bierze udział w akcji "Paczuszka dla Maluszka". Nasza społeczność szkolna robi prezenty dla Domu Dziecka w Chmielnie, w którym przebywa 11 dzieci w wieku 4 -16 lat. Najbardziej potrzebne rzeczy, to pościel, koce, artykuły higieniczne, zabawki i słodycze. Artykuły prosimy przynosić do siostry Beaty lub do swoich wychowawców. Dary zbieramy do 19 grudnia 2023 r. Dnia 20 grudnia planujemy z naszymi Wolontariuszami osobiście dostarczyć paczki do Domu Dziecka. Wiemy, że możemy liczyć na wielkie serca naszych Uczniów, Rodziców i Pracowników Szkoły. Obiecujemy po powrocie, na stronie naszej szkoły przekazacć radośc dzieci z Domu Dziecka.

Szkolne Koło Wolontariackie w SP nr 2

Data dodania: 2023-12-05 09:43:30