6a na meczu Wilków Morskich

Kolejne spotkanie za nami …

Po raz kolejny Pani Dyrektor Żaneta Abramowicz-Brocka (która bardzo lubi sport) zorganizowała dla klas sportowych naszej szkoły wyjazd na zmagania sportowe. Byliśmy już razem na żużlu w Gorzowie, gdzie oczywiście kibicowaliśmy Bartkowi Zmarzlikowi, a teraz przyszedł czas na mecz koszykówki.

29 stycznia w Netto Arenie w Szczecinie spotkały się King Wilki Morskie Szczecin z WKS Śląsk Wrocław.
Pomimo wielkiego wsparcia kibiców na początku spotkania goście wyszli na prowadzenie, ale King, dzięki niesamowitej grze Dominika Wilczka i Pawła Kikowskiego szybko przejął inicjatywę. Po dwóch kwartach King prowadził 41:39. Niestety po powrocie na parkiet lepsza okazała się drużyna przeciwna. Cały mecz zakończył się wynikiem King Szczecin – WKS Śląsk Wrocław 77:92. I tak jesteśmy z Was dumni.

Dziękujemy Pani Dyrektor za niezapomniane wrażenia i czekamy na kolejny wyjazd. Może tym razem jakiś mecz siatkówki albo piłki nożnej?

Uczniowie kl. VIa

Data dodania: 2020-01-31 09:02:39