Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zajęcia pozalekcyjne 2019/2020

Zajęcia pozalekcyjne 2019/2020

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W MYŚLIBORZU

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Propozycja zajęć

Prowadzący

Klasa

Termin realizacji

Sala

Zajęcia plastyczne

Ewelina Duda

I-III

wtorek 13.40-14.25

2

Zajęcia plastyczne

Izabela Korzeniewicz

IV

poniedziałek 13.40-14.25

20

Zajęcia muzyczne

Izabela Korzeniewicz

IV- VI

czwartek 13.40-14.25

25

Zespół muzyczny ( flety )

Andrzej Wachowicz

IV-VIII

wtorek 8.55-9.40

piątek 14.35-15.20

25

Zajęcia wspomagające

Maria Pałka

Agnieszka Majchrzak

Katarzyna Szeligiewicz

Zuzanna Michalak

Ewelina Duda

Alina Woźna

Jolanta Błażejewska

Iwona Zawada

I-III

wtorek 12.45-13.30

czwartek 11.45-12.30

czwartek 8.00-8.45

piątek 8.00-8.45

wtorek 8.55-9.40

środa 8.55-9.40

piątek 8.00-8.45

środa 8.00-8.45

5

13

25

4

25

27

6

27

Zajęcia wspomagające z języka polskiego

Renata Piechota

IV

wtorek i piątek 12.45-13.30

12

Zajęcia wspomagające z języka polskiego

Helena Juszczak

V

wtorek 14.35-15.20

12

Zajęcia wspomagające z języka polskiego

Helena Juszczak

VI

poniedziałek 14.35-15.20

12

Zajęcia wspomagające z języka polskiego

Krystyna Smolik

VII

poniedziałek 14.35-15.20

19

Zajęcia wspomagające z języka polskiego

Iwona Cicha

VIII

środa 14.35-15.20

12

Zajęcia wspomagające z matematyki

Marek Jundziłł

IV

wtorek 14.35-15.20

16

Zajęcia wspomagające z matematyki

Dariusz Abratański

V

wtorek 14.35-15.20

21

Zajęcia wspomagające z matematyki

Marek Jundziłł

VI

poniedziałek 14.35-15.20

16

Zajęcia wspomagające z matematyki

Marek Jundziłł

VII

piątek 14.35-15.20

16

Zajęcia wspomagające z języka angielskiego

Mariusz Moryl

VIII

 

wtorek 13.40-14.25

15

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki

Krzysztof Michalak

VIII

środa czwartek 14.35-15.20

17

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

Anna Zabłotna

VIII

 

piątek 12.45-13.30

18

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

Wioletta Szybylska

VIII

wtorek 13.40-14.25

18

Zajęcia rozwijające dla uczniów uzdolnionych

Maria Pałka

II

środa 8.55-9.40

15

Zajęcia rozwijające z języka  polskiego

Helena Juszczak

V

czwartek 14.35-15.20

12

Zajęcia rozwijające z języka polskiego

Krystyna Smolik

VII

 

środa 14.35-15.20

19

Zajęcia rozwijające z języka  angielskiego

Aleksandra Lasko

II

piątek 8.00-8.45

11

Zajęcia rozwijające z języka  angielskiego

Tamryn Szpit

VII

czwartek 7.15-8.00

11

Zajęcia rozwijające z języka  angielskiego

Mariusz Moryl

VIII

wtorek 14.35-15.20

15

Zajęcia rozwijające z matematyki

Jolanta Błażejewska

III

czwartek 8.00-8.45

6

Zajęcia rozwijające z matematyki

Renata Pelkniewska

IV

poniedziałek 13.40-14.25

17

Zajęcia rozwijające z matematyki

Dariusz Abratański

V

poniedziałek 14.35-15.20

21

Zajęcia rozwijające z matematyki

Renata Pelkniewska

VII

poniedziałek 14.35-15.20

17

Kółko taneczne „Sprężynki”

Agnieszka Majchrzak

Zuzanna Michalak

III

czwartek 12.45-13.30

2 lub 4

Kółko teatralne

Iwona Zawada

I-IV

środa 12.45-14.25

3

Rekreacja

Małgorzata Cielecka

IV

środa 13.40-15.20

sala gimnastyczna

6 DH Wszędobylska

Joanna Topolska

Rafał Topolski

IV-VIII

sobota 10.00-12.00

Harcówka

Liga Ochrony Przyrody

Joanna Kamińska

VII

czwartek 14.35-15.20

22

SKS

Mariola Kosiba

IV-VIII

środa 14.35-15.20

sala gimnastyczna

SKS

Sławomir Marszałek

kl.V chłopcy

piątek 8.00-8.45

sala gimnastyczna

 

Data dodania: 2019-10-04 12:50:16
Data edycji: 2019-10-04 12:51:59
Ilość wyświetleń: 133

KONKURSY

Jesteś głodny sukcesów? Kliknij, by dowiedzieć się, jakie konkursy czekają na Ciebie!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook