ZAJĘCIA MUZYCZNO-TANECZNE NA ŚWIETLICY

6 października 2021 r. w świetlicy szkolnej zorganizowane zostały zajęcia muzyczno-taneczne. Uczniowie mieli okazję aktywnie spędzić czas, ćwicząc swoje umiejętności taneczne.
Dzieci z zaciekawieniem słuchały utworów muzyki klasycznej z płyty ,,Mistrzowie dzieciom. Perłowa klasyka".

Uczennica Zuzanna Prygoń z klasy 1A, która uczęszcza na zajęcia taneczne w MOK’u, udzieliła koleżankom oraz kolegom krótkiej lekcji tańca towarzyskiego. Uczniowie bardzo chętnie dołączali do zabawy ruchowej oraz z determinacją powtarzali kroki i ruchy Zuzanny.
Nasze Świetliczaki dzielnie podejmują wszelkie wyzwania. :)

Celem zajęć było rozwijanie koordynacji ruchowej, poczucia rytmu, świadomości ciała oraz uwrażliwianie uczniów na piękno muzyki poważnej. Był to także wspaniały sposób na odpoczynek i relaksację po lekcjach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z przeprowadzonych zajęć.

Data dodania: 2021-10-07 09:17:05
Data edycji: 2021-10-07 09:18:38