Czcionka:

Kontrast:

UCZNIOWSKIE OSKARY 2020 TRAFIŁY DO NASZYCH NAUCZYCIELI

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  Zarząd Samorządu Uczniowskiego wręczył wszystkim Pracownikom naszej szkoły słodki upominek oraz po raz czwarty przyznał „Oskary 2020”.  Naszych nauczycieli wyróżniono w siedmiu kategoriach: Aktor/Aktorka Pierwszoplanowa, Reżyseria, Aktor /Aktorka Komediowa, Scenografia, Kostiumy i Charakteryzacja, Całokształt Twórczości, Aktor/Aktorka Dramatyczna.  Zwycięzcy to osoby, które w danej kategorii uzyskały największą liczbę głosów. Głosowanie było anonimowe i brali w nim udział uczniowie klas V-VIII naszej szkoły. Oczywiście oprócz tych, których nie było akurat w tym dniu w szkole,  a którzy stracili jedyną okazję, aby oddać swój głos na ulubionego nauczyciela.

Tegoroczne „Oskary” trafiły do następujących nauczycieli:

Aktorką Pierwszoplanową, czyli nauczycielką, która w taki sposób prowadzi lekcję i tak przykuwa uwagę, że wiedza sama wchodzi do głowy,  została nauczycielka matematyki, pani Renata Pelkniewska.

Tytuł za „Scenografię” otrzymał nauczyciel, który w trakcie prowadzenia lekcji posługuje się różnego rodzaju rekwizytami. Takim nauczycielem, zdaniem większości uczniów, jest pan Andrzej Wachowicz, muzyk i plastyk w naszej szkole.

Za „Reżyserię”  uczniowie wyróżnili najlepiej zorganizowaną nauczycielkę biologii i przyrody- panią Joannę Kamińską.

Tytuł Aktorki Komediowej  (osoby z poczuciem humoru) przypadł nauczycielce języka angielskiego- pani Tamryn Szpit.

Za „Kostiumy i Charakteryzację”  uczniowie nagrodzili panią Agnieszkę Pielich, nauczycielkę fizyki.

Aktorkami Dramatycznymi zostały: pani psycholog- Anna Sobańska i pani Alicja Ptak (nauczycielka języka polskiego i historii).

Całokształt "Twórczości" – w tym roku trafił do pani Renaty Pelkniewskiej.

Dyrekcji naszej szkoły: p. Żanecie Abramowicz- Brockiej, p. Rafałowi Topolskiemu i p. Annie Zabłotnej Zarząd przyznał Honorowe Oskary za odpowiedzialne prowadzenie placówki, szczególnie w tych trudnych czasach.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych nominacji oraz sukcesów w pracy pedagogicznej oraz w życiu osobistym.

Data dodania: 2020-10-18 17:19:57
Data edycji: 2020-10-18 17:22:59