Czcionka:

Kontrast:

UBEZPIECZENIE NNW UCZNIÓW

Drodzy rodzice,

informujemy, że od 1 września 2020 r. nasza szkoła nie będzie organizować grupowego ubezpieczenia dla uczniów. Podobnie jak w większości szkół, prosimy rodziców o objęcie swych dzieci ubezpieczeniem indywidualnie. Aktualna polisa, ubezpieczenie grupowe z poprzedniego roku szkolnego, kończy się już 31 sierpnia. Poniżej załączamy (i w miarę otrzymywania kolejnych będziemy dołączać) oferty od agentów ubezpieczeniowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi i szybkie podjęcie indywidualnych decyzji o wyborze ubezpieczenia dla swojego dziecka:

UBEZPIECZENIA BOGDAN SZELĄG - GENERALI

różne warianty ubezpieczenia - zachęcamy do przejrzenia ulotki i kontakt z agentem pod nr tel. 601856631

MARIUSZ PATYNOWSKI  L I X A  Biuro  Doradztwa  Ubezpieczeń   tel: 601 595 416

Oferta ubezpieczenia   została przygotowana przez Bezpieczny.pl przy współpracy z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Rodzic ma  możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów ubezpieczenia, a  korzystając z dedykowanego dla  naszej placówki  linku otrzyma 10% rabatu na każde dziecko. Dodatkowo, w ramach jednego zakupu, jest możliwość ubezpieczenia dzieci od 4 miesiąca życia.

UWAGA: Rodzice, którzy w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl  przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają  powiadomienia o  możliwości  kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości  zachęcamy  do kontaktu z  Opiekunem naszej placówki.

Mariusz Patynowski   Tel.  786 035 555   E: mpatynowski@bezpieczny.pl

Kod Rabatowy 10%:  05531