Czcionka:

Kontrast:

UBEZPIECZENIE NNW UCZNIÓW

Drodzy rodzice,

informujemy, że od 1 września 2020 r. nasza szkoła nie będzie organizować grupowego ubezpieczenia dla uczniów. Podobnie jak w większości szkół, prosimy rodziców o objęcie swych dzieci ubezpieczeniem indywidualnie. Aktualna polisa, ubezpieczenie grupowe z poprzedniego roku szkolnego, kończy się już 31 sierpnia. Poniżej załączamy (i w miarę otrzymywania kolejnych będziemy dołączać) oferty od agentów ubezpieczeniowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi i szybkie podjęcie indywidualnych decyzji o wyborze ubezpieczenia dla swojego dziecka:

UBEZPIECZENIA BOGDAN SZELĄG - GENERALI

różne warianty ubezpieczenia - zachęcamy do przejrzenia ulotki i kontakt z agentem pod nr tel. 601856631

MARIUSZ PATYNOWSKI  L I X A  Biuro  Doradztwa  Ubezpieczeń   tel: 601 595 416

Propozycja kilku ubezpieczeń, zawieranych przez rodziców internetowo. Całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

DANIEL KOŚCIOŁOWICZ, SUPERPOLISA UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.

1. Ubezpieczenie indywidualne w TU COMPENSA za pośrednictwem linku:

2. Ubezpieczenie szkolne Edupolisa - NNW edupolisa.pl to produkt, który otacza szeroką ochroną dziecko i wspiera rodziców za minimalną roczną składkę.

Zalety tego rozwiązania, które doceni szkoła:

• rodzic samodzielnie dokonuje wyboru oferty i zakupu (zgodnie ze stanowiskiem MEN) na Stronie www.edupolisa.pl
  • brak formalności dla placówki - edupolisa.pl to indywidualna forma zawierania umowy
  • do TU, a nie do szkoły rodzic zgłasza się z wnioskiem o wypłatę świadczenia – zajmujemy się wszystkimi formalnościami
  • wycieczki klasowe do Jura Parku w Krasiejowie z 20% rabatem (na zakup biletów grupowych)

Ponadto w związku z aktualną sytuacją, jak również trudnym do przewidzenia dalszym rozwojem sytuacji epidemiologicznej w kraju ubezpieczenie w Edupolisa można wykupić poprzez internet przy wykorzystaniu poniższego linka:

Ubezpieczenie przedszkolne i szkolne w EDUPOLISA - https://edupolisa.pl/ords/f?p=100:1:::NO:RP:KODRABATOWY:002001

Zakup ubezpieczenia dla dzieci uczęszczających do żłobka, przedszkola czy szkoły odbywa się całkowicie ONLINE, a dodatkowo każda osoba dokonująca zakupu ubezpieczenia przy wykorzystaniu powyższego linka otrzyma 10% rabatu na każdy wybrany przez siebie wariant ubezpieczenia.

PIOTR ANZEL- UBEZPIECZENIA  tel. 513 914 715 albo 508 804 414

To co wyróżnia tę ofertę to 4 elastyczne pakiety ubezpieczeniowe, które uwzględniają : uszkodzenia ciała w związku z nieszczęśliwym wypadkiem, pobyt w szpitalu spowodowany nie tylko NNW, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, środków medycznych, śmierć rodzica, zdiagnozowanie poważnej choroby w tym także COVID - 19, wyczynowe uprawianie sportu, ukąszenie kleszcza . Najniższa składka spośród tych pakietów to 36 zł za rok.

Bardzo proste i szybkie jest zakupienie tej polisy na stronie AXA.

Wszystkie informacje tutaj: oferta AXA

Data dodania: 2020-08-27 12:13:01