PÓŁKOLONIE I ZAJĘCIA W OKRESIE FERII

Ze wzgędu na niewielkie zainteresowanie nasza szkoła w okresie ferii zimowych NIE ORGANIZUJE półkolonii dla uczniów. Zachęcamy jednak do (ostrożnej, z zachowaniem reżimu sanitarnego) aktywności dzieci w tym okresie.

Poniżej przedstawiamy propozycje "zewnętrzne":

PÓŁKOLONIA W DOMU WCZASÓW DZIECIĘCYCH

Dom Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu jest placówką oświatową z siedzibą w Myśliborzu (ul. Marcinkowskiego 10 - naprzeciwko "Szkunera"). DWDz zaprasza uczniów klas I-IV na PÓŁKOLONIE w terminie 4-8.01.2021 (I turnus) oraz 11-15.01.2021 (II turnus). Szczegóły na załączonym plakacie (pdf) oraz pod nr tel. 957472267.

ZIMA W MIEŚCIE DWDz - PLAKAT INFORMACYJNY

ZAJĘCIA I TURNIEJ STRZELECKI

Liga Obrony Kraju zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia ze strzelania sportowego. Zajęcia odbywają się na strzelnicy w dawnym gimnazjum w Mysliborzu. Szczegóły w pdf:

FERIE Z LOK - INFORMACJA

Data dodania: 2020-12-15 11:19:33