Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej klas 4-6

Do tradycji naszej szkoły już weszło. iż wzorem lat ubiegłych w okresie przedświątecznym, odbywa się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej klas 4-6, który w tym roku rozegrany został w dniu 20.12.2019 roku w sali gimnastycznej SP2. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, z których każda mogła wystawić max. 6 zawodników, z których, w meczu mogło grać 4 graczy w polu i bramkarz. Każda z drużyn podawała kapitana, skład i dowolną nazwę swojej drużyny.
Po rozlosowaniu poszczególnych zespołów, po 3 do każdej z grup A i B oraz rozegraniu meczów, każdy z każdym, zwycięzcy grup rywalizowali o 1 miejsce w turnieju, drużyny z miejsca 2 w grupach o miejsce 3 i z ostatniej pozycji w grupach o miejsce 5 w turnieju.
Podczas zaciętej i pełnej emocji rywalizacji, o czym świadczy to, że każda zdobyta bramka i ilość straconych goli, w końcowej punktacji zaważyły o zajętym miejscu w grupie i dalszej grze w finałach.
Tabela z nazwami drużyn i wynikami z poszczególnych meczy w grupach przedstawia się następująco:
1. Jody Alexa 1-2 ( 6 – 0
2. FC Mandarynki 2-3 ( 3 – 2)
3. Sportowcy 1-3 ( 10 – 1)

1. FC Janusze 1-2 ( 1 – 1)
2. Black And White 2-3 ( 2 – 0)
3. Baby nie płaczą 1-3 ( 4 – 0)

Kolejność drużyn po rozegraniu w grupie A:
1. Jody Alexa – 6
2. FC Mandarynki – 3
3. Sportowcy - 0

Kolejność drużyn po rozegraniu w grupie B:
1. FC Janusze – 4
2. Black and White – 4
3. Baby nie płaczą - 0

Wyniki w meczach finałowych.
Mecz o miejsce 5:
Sportowcy (1 – 5) Baby nie płaczą

Mecz o miejsce 3:
FC Mandarynki (0 – 3) Black and White

Mecz o miejsce 1:
Jody Alexa (8 – 3) FC Janusze

Skład zwycięskiej drużyny: Alex Malczewski 6A- kapitan, Dominik Saliniewicz 6A, Kacper Knap 6A, Kuba Blank 5A, Łoziński Maciej 5A, Dziubek Wiktor 5A

W turnieju poza tym wyłonieni zostali:
Najlepszy strzelec: Kuba Blank 5 A – 9 goli zdobytych
Najlepszy bramkarz: Rafał Baczuń 5 A – 1 bramka stracona

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe medale a na
wszystkich chłopców i dziewczęta, którzy tak dzielnie rywalizowali w swoich zespołach w duchu fair play, biorącym udział w turnieju czekał słodki upominek. Dziękujemy także uczniom kibicującym gorąco i głośno swoim faworytom oraz organizatorowi i sponsorowi nagród UKS Kusy Myślibórz działającemu przy naszej szkole, a także sędziującym panom Sławomirowi Marszałkowi i Pawłowi Szymczykowi za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie turnieju. Do zobaczenia za rok.

ZWYCIĘZCOM I WSZYSTKIM BIORĄCYM UDZIAŁ W TURNIEJU SKŁADAMY GRATULACJE !!!

Data dodania: 2020-01-06 20:56:07
Data edycji: 2020-01-06 20:58:25